۸ خرداد ۱۳۹۶
سیدمحمد خاتمی از تلاش‌های ارزنده فراکسیون اصلاح طلبان دوره چهارم شورای شهر تهران قدردانی کرد.
فراکسیون اصلاح‌طلبان چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با سید محمد خاتمی دیدار و گفت و گو کردند.

در آخرین دیدار اعضای اصلاح‌طلب شورای‌چهارم شهر تهران با رئیس دولت اصلاحات، گزارشی از عملکرد فراکسیون در زمینه‌های سیاستگزاری، برنامه‌ریزی، تدوین مقررات، نظارت و حضور مؤثر در کمسیون‌ها ارائه شد.

سیدمحمد خاتمی پس از استماع گزارش حاضرین، از تلاش‌های ارزنده فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران در تصویب طرح‌ها و لوایح مؤثر شهری و ارتباط این فراکسیون با دستگاههای ذی‌ربط قدردانی کرد.

وی همچنین از تلاش‌های اعضای فراکسیون در حفظ آرامش شورا، حضور اثرگذار در بحث‌های کارشناسی، سلامت و حسن نیت اعضاء و حضور مردمی در میان مردم سپاسگزاری کرد.

رئیس‌جمهوری اسبق ایران افزود: عدم حضور اعضاء اصلاح‌طلب دوره چهارم شورای شهر در شورای آینده ذره‌ای از ارزش‌های این عزیزان نمی‌کاهد و امیدوارم منتخبان جدید از تجربه اعضا کنونی شورا بهره‌مند شده و از توان و تجربه مدیریتی آنها در حل مسائل و مشکلات شهری به درستی استفاده کنند.

سیدمحمد خاتمی در پایان افزود: گرچه ترکیب شورای چهارم به‌گونه‌ای بود که بخش بزرگی از نظرات فراکسیون اصلاح‌طلبان نتوانست جامه عمل بپوشد، با این حال تلاش‌های صورت گرفته از سوی این فراکسیون برای توسعه تفکر انسان محور در کلان‌شهر تهران قابل تقدیر است.