۸ مهر ۱۳۹۲
پیام تسلیت به مناسبت درگذشت حجت الاسلام سید مجید سیف السادات
در پي رحلت حجت الاسلام سيد مجيد سيف السادات از علماي مبارز استان لرستان و استاد حوزه و دانشگاه، سيد محمد خاتمي رييس جمهور اسبق كشورمان در پيامي اين ضايعه را به مردم شريف لرستان و خانواده اين روحاني مبارز تسليت گفت.

متن كامل پيام تسليت آقاي خاتمي بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

بزرگي از طايفه خوبان و مصلحان و روحاني گرانقدر حجت الاسلام والمسلمين آقاي سيف السادات "رحمت الله عليه" رخ در نقاب خاك كشيد و بديدار معبود شتافت تا انشاالله پاداش پاكي و نيكي و خدمات خود به دين خدا و انقلاب و مردم را از خوان نعمت و رحمت حضرت پروردگار دريافت دارد.

من مصيبت درگذشت اين عزيز را به مردم شريف و والامنش و بزرگوار لرستان و به همه دوستداران ايشان به خصوص خانواده گرامي اشان تسليت عرض مي كنم و از پيشگاه حضرت احديت براي آن فقيد سعيد علو درجات و براي بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتي مسالت مي كنم.
روانش شاد و يادش گرامي باد.
سيد محمد خاتمي
۸ مهرماه ۱۳۹۲

حجت الاسلام والمسلمين سيد مجيد سيف السادات از روحانيون مبارز استان لرستان و استاد حوزه و دانشگاه در سن 85 سالگي درگذشت.ايشان پس از سالها خدمتگزاري به مردم و ترويج و تبليغ احكام اسلام در ظهر روز 31 شهريور 1392 جان به جان آفرين تسليم كرد. پيكر آن مرحوم در روز سه شنبه از محل حوزه علميه كماليه خرم آباد تشييع و در قبرستان خضر اين شهر به خاك سپرده شد.