A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/opt/alt/php51/usr/share/pear/jdf.php) is not within the allowed path(s): (/home/khatami/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/)

Filename: views/print_show.php

Line Number: 1

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: include() [function.include]: open_basedir restriction in effect. File(/opt/alt/php51/usr/share/php/jdf.php) is not within the allowed path(s): (/home/khatami/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php56/lib/php/)

Filename: views/print_show.php

Line Number: 1

۲۱ فروردين ۱۳۹۲
پیام همدردی و تسلیت به بازماندگان زلزله بوشهر
رئیس جمهوری سابق ایران با صدور پیامی درگذشت هموطنان عزیز بوشهری که در حادثه زلزله اخیر جان خود را از دست داده اند به مردم بلند نظر، آزاده، مؤمن و بزرگوار این استان و بازماندگان مصیبت دیده تسلیت گفته، شفای عاجل آسیب دیدگان و صبر و اجر بازماندگان را از خدای منان مسألت نمود و ابراز امیدواری کرد با همت و مساعدت مسؤولان و هموطنان عزیز خسارت های مادی این زلزله هر چه سریع تر جبران شود.

متن کامل این پیام در پی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر زمین لرزید و عده ای از هموطنان عزیز را از دست ما گرفت و عده ای بیشتر را زخمی و آسیب دیده بر جای گذاشت و انبوهی خسارت روحی و مادی نیز وارد آمد.
و این امر به صورت عادتی درآمده است که همواره نیز افسوس را در پی دارد، البته تردیدی نیست که در طول دوران جمهوری اسلامی تلاش های ارزنده ای برای کاهش آسیب ها و خطرات زلزله و دیگر حوادث طبیعی ویرانگر صورت گرفته است، ولی باید دانست که امروز راه های مقابله با آن ها کم نیستند و باید یافتن و پیمودن این راه ها بیش از پیش وجهه همت مسؤولان قرار گیرد.
من مصیبت درگذشت هموطنان عزیز را به ملت شریف، بخصوص به مردم بلند نظر، آزاده، مؤمن و بزرگوار استان بوشهر و بخصوص بازماندگان مصیبت دیده تسلیت عرض می کنم و آرزوی سلامت و شفای عاجل آسیب دیدگان را دارم و برای بازماندگان خسارت دیده صبر و اجر طلب می کنم. امیدوارم هموطنان عزیز در کنار مسؤولان مثل همیشه نهایت همت و مساعدت خود را برای کمک به زلزله زدگان و نیز ترمیم خسارت ها به کار گیرند.

سید محمد خاتمی

21 فروردین 1392