درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۲۹ آذر ۱۳۸۸
پیام تسلیت سيّد‌ محمّد‌ خاتمی به مناسبت درگذشت آيت الله منتظری

سید محمّد خاتمی با صدور پیامی درگذشت آیت الله العظمی منتظری را به ساحت مبارک حضرت ولی الله الاعظم، حوزه های علمیه، تمامی دوستداران و ارادتمندان آن فقید سعید و بیت شریف و بستگان و فرزندان محترم آن فقید سعید تسلیت گفت. متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هو الباقی!

رحلت عالم زاهد و مجتهد والاقدر، مجاهد نستوه، فقیه، کلامی و جامع معقول و منقول حضرت آیت الله العظمی منتظری رضوان الله علیه را به ساحت مبارک حضرت ولی الله الاعظم، به حوزه های علمیه، به همه ارادتمندان، دوستداران آن فقید سعید و بیت شریف و بستگان و فرزندان محترمشان از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم.
عالم و متفکر و فقیه بزرگواری رخ در نقاب خاک کشید که در عرصه علم و عمل، همه عمر پربرکت خود را در مسیری که رضایت خداوند را در آن می دانست مصروف کرد و برای خدا و خدمت به بندگان او و دفاع از میهن و مردم رنجها، دربدری ها و زندانها و شکنجه ها را با سینه ای گشاده تحمل کرد و عزیزترین سرمایه اش یعنی فرزند عزیز و مجاهدش حجت الاسلام و المسلمین محمّد منتظری را نیز تقدیم انقلاب و راه خدا کرد.
آن بزرگ از ارادتمندان حضرت امام (ره) و از سردمداران و پایه های انقلاب بزرگی بود که به رهبری ممتاز حضرت امام بالمأل به پیروزی رسید.
بدون تردید فقدان این عالم ربانی برای اسلام و تشیع و بخصوص حوزه های علمیه خسارتی بزرگ است و از خدا می خواهم که آن را به لطف بیکران خود جبران نماید و روان پاک این عزیز را در بحبوحه رضوان و بهشت خود متنعّم گرداند.

سیّد محمّد خاتمی
1388 / 9 / 29

 
 
تعداد بازدید: ۳۶۵۴۵

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۲۸ شهريور ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: نبودن نظارت و پاسخگویی، مشکلی است که باید حل کنیم
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: چرا اتهام سیاسی یا مطبوعاتی، جرم امنیتی تلقی می‌شود؟ چرا اخطار قانون اساسی داده نمی‌شود؟
۱ مرداد ۱۳۹۸
گفت‌وگو یا فاجعه؟ سرمقاله گاردین به قلم سید محمد خاتمی
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,