درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، يكشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۲۷ مهر ۱۳۸۸
پیام تسلیت به مناسبت انفجار تروریستی سیستان و بلوچستان

سید محمد خاتمی با صدور پیامی ضمن محکوم کردن جنايت ننگين تروريستي كه منجر به شهادت عده اي از سرداران سرفراز، شخصيتها و معتمدان محلي و مردم شريف استان سيستان و بلوچستان شد این فاجعه را به ملت بزرگوار ایران و بستگان داغدار این عزیزان تسلیت گفت. متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم
برادر بزرگوارم حضرت حجت الاسلام والمسلمين آقاي محمد اسماعيل شوشتري
با دلي آكنده از اندوه ياد سردار رشيد و پرافتخار اسلام و انقلاب و ايران و چهره درخشان دوران شكوهمند دفاع مقدس، سرلشكر شهيد نورعلي شوشتري را گرامي مي دارم و شهادت او را به جناب عالي و خاندان مكرمش تبريك و تسليت عرض مي كنم.
جنايت ننگين تروريستي كه منجر به شهادت عده اي از سرداران سرفراز، شخصيتها و معتمدان محلي و مردم شريف استان سيستان و بلوچستان شد از هر جهت محكوم است. بخصوص كه اين اقدام جنايتكارانه براي ضربه زدن به تلاش مقدسي بود كه براي ايجاد تفاهم و سير به سوي همدلي و وحدت ميان قوم ها و طايفه ها و قشرهاي مختلف صورت مي گرفت؛ امري كه امروز نيز چون ديروز و فردا مورد نياز جامعه ما است و روشن است كه چه كساني از اين اقدام هاي ننگين پشتيباني مي كنند و عوامل رسواي خود را به اين جنايات وا مي دارند.
من شهادت همه عزيزان را از صميم قلب به ملت بزرگوار بخصوص بستگان اين عزيزان تسليت عرض مي كنم و از خداوند منان سلامت و شفاي آسيب ديدگان گرامي و صبر و اجر همه بازماندگان را مسألت مي كنم و به روان پاك شهيدان درود مي فرستم. اميد است كه هوشياري و دست نيرومند عدالت بتواند با كشف و برخورد با ريشه ها و عوامل اين جنايت بزرگ و جنايتكاران، التيام بخش دل داغدار مردم و بخصوص بازماندگان شريف اين حادثه و موجب رسوايي بيشتر و يأس فزون تر دشمنان اسلام و ايران گردد.
سيد محمد خاتمي
بیست و هفتم مهرماه 1388

 
 
تعداد بازدید: ۳۰۵۸۸

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: چرا اتهام سیاسی یا مطبوعاتی، جرم امنیتی تلقی می‌شود؟ چرا اخطار قانون اساسی داده نمی‌شود؟
۱ مرداد ۱۳۹۸
گفت‌وگو یا فاجعه؟ سرمقاله گاردین به قلم سید محمد خاتمی
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,