درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۱۷ ارديبهشت ۱۳۸۸
این طور نشان می دهند که رأیشان بالای 50 درصد است

ما در وضعیت بسیار خطیری قرار گرفته ایم؛ احساس می کنم راه و روش و راهبردی که جناح مقابل ما در پیش گرفته برگزاری انتخاباتی کم رمق است که کار در مرحله اول تمام شود، چرا که سقف رأی آنها مشخص است.
سیّد محمّد خاتمی در دیدار با اعضای گروه یاری اظهار داشت: از بین مجموعه جوانهایی که برای انتخابات فعالیت می کنند، گروه یاری مجموعه ای کیفی است که با فکر و برنامه خوب و خاصی کار می کند. آنچه ذهن مرا به شدت مشغول خود کرده این است که از ظرفیت بزرگی که بدون هیچ گونه چشم داشتی، برای تأثیر گذاری بر جامعه و پیمودن راه های پرمانع در میان جوانان ایجاد شده و با تدبیر کار خود را دنبال می کند چگونه می توان بهره گرفت و چه باید کرد تا این موج تدوام یابد.
بعد از انتخابات اگرچه احتمال ریزش نیروها وجود دارد، اما دهها هزار نفر آماده کار هستند که اگر بخواهیم سیاسی فکر کنیم، می توان بلافاصله موجودیت یک حزب را اعلام کرد که البته من بنا به دلایلی آن را مناسب و کار آمد نمی دانم، اما باید هویت این جمع را به درستی تعریف کرد تا بدانیم چه می خواهیم انجام دهیم.
گروههای یاری، موج و ستاد 88 بیش از احزاب ما در جامعه حضور داشته و اثرگذار بودند؛ نباید بگذاریم این ظرفیت از بین برود..
رئیس جمهوری سابق ایران سپس در ارتباط با شرایط انتخابات افزود: در وضعیت بسیار خطیری قرار گرفته ایم؛ احساس می کنم راه و روش و راهبردی که جناح مقابل ما در پیش گرفته برگزاری انتخاباتی کم رمق است که کار در مرحله اول تمام شود، چرا که سقف رأی آنها مشخص است.
اخیراً با نظر سازی هایی که معلوم نیست چه منشائی دارد می خواهند این طور نشان دهند که رأیشان بالای 50 درصد است؛ این یک جنگ روانی برای زمینه سازی های بعدی است.
باید تلاش کنیم تعداد شرکت کنندگان در انتخابات بالا برود و احساس مسؤولیت را در مردم برای به صحنه آمدن بیشتر کنیم و همانطور که پیش تر هم گفته ام در این راه عمده کار بر عهده خود کاندیدا هاست.
در ابتدای این دیدار مدیر و سخنگوی گروه یاری به ارائه گزارشی از عملکرد این گروه و بیان دغدغه های اعضای گروه شش هزار نفری یاری پرداخت و استراتژی اتخاد شده توسط این گروه بعد از انصراف سید محمد خاتمی از نامزدی انتخابات را تشریح نمود. اعضاء شورای مرکزی گروه یاری همچنین پیشنهادات خود را در مورد صیانت از آراء، ایجاد شور و شوق انتخاباتی در جامعه و فعال تر شدن سید محمد خاتمی در عرصه اجتماعی و سیاسی مطرح نمودند.

 
 
تعداد بازدید: ۲۹۳۵۹

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
۲۲ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: به خاطر ایران باید فداکاری کنیم
۱۵ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: در عین حفظ عزت و تمامیت ارضی ایران، به سوی ماجراجویی نرویم
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,