درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۱۹ اسفند ۱۳۸۷
پیام تشکر سید محمد خاتمی از مردم شریف استانهای فارس، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر

سید محمد خاتمی در پیامی از حضور پرشور مردم استانهای فارس، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر در خلال سفر خود به این سه استان تشکر و قدردانی کرد. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
آنچه در سفر اینجانب به استانهای فارس و کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر رخ داد نشانگر اوج بیداری مردم شریف و پایبندی آنان به ارزشهای والایی است که انقلاب اسلامی براساس آن و برای آن رخ داده است. ایمان، آزادی خواهی، پیشرفت طلبی و عدالت جویی در همه مراسم و مراتب امر بروز درخشان داشت.
متأسفم که امکان حضور در همه شهرها و بخشها و روستاهای این سه استان دست نداد، ولی آنچه را در شیراز و یاسوج و بوشهر و شهرها و آبادیهای مسیر دیدم همگی حکایت از بزرگی و بیداری داشت و جهت تمایل مردم شریف، بخصوص جوانان برومند را در آینده کشور و نظام نشان می داد.
از صمیم قلب از این همه بزرگی و بزرگواری سپاسگزارم و برای همه ملت شریف و بیدار که مطمئناً خود و تمایل خود را در آیینه وجود مردمی می بینند که طی سه روز در شهرها و استانهای یاد شده حضور پرشور داشتند و بخصوص اهالی محترم این سه استان از خداوند طلب اعتلاء و سربلندی می کنم و به ارواح پاک شهیدان درود می فرستم و مراتب تشکر خود را از همه بخش ها و طبقات از روحانیون معزز، دانشگاهیان شریف، معلمان و مربیان ارجمند، کشاورزان پرتلاش، کارگران خدمتگزار، اصناف و اقشار مختلف و بخصوص زنان برومند و جوانان رشید اعلام می دارم.
سید محمد خاتمی
19/12/1387

 
 
تعداد بازدید: ۳۱۷۱۱

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
۲۲ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: به خاطر ایران باید فداکاری کنیم
۱۵ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: در عین حفظ عزت و تمامیت ارضی ایران، به سوی ماجراجویی نرویم
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,