درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
  عکس از: مهدی تابش
 
   
  
۲۲ بهمن ۱۳۸۷
خاتمی در جمع راهپیمایان 22 بهمن

رئیس جمهوری سابق ایران صبح امروز همراه با مردم تهران در راهپیمایی بیست و دو بهمن حضور یافت.
لحظاتی پس از پیوستن سید محمد خاتمی به سیل جمعیت، وی با استقبال کم نظیر مردم و شعارهای حمایت آمیز شرکت کنندگان در راهپیمایی مواجه شد که با صدای بلند خواستار تغییر وضع موجود به دست رئیس جمهوری سابق ایران بودند. این در حالی بود که وی به کرّات تأکید کرد من برای ادای دین به انقلاب و امام در این تجمع بزرگ حاضر شده ام و از مردم خواست از دادن شعار به نفع او خودداری کنند. اما فریادهای خاتمی پاینده ریس جمهور آینده، درود بر خاتمی، خاتمی قهرمان امید ملت بمان و ... لحظه به لحظه رساتر می شد.
دیدن مادر بزرگوار یکی از شهدای سرفراز که همراه با عکس فرزند شهید خود در راهپیمایی حضور یافته بود سید محمد خاتمی را برای لحظاتی متوقف ساخت تا به حرفهای وی گوش بسپارد: آقای خاتمی بیایید، ما نگران آینده جوانان خود هستیم، برای آنها فکری بکنید.
گروههای نشان ‌دار و بی‌شنان مخالف سید محمد خاتمی و جنبش اصلاحات نیز قصد مزاحمت داشتند که با واکنش تند حاضران در راهپیمایی مواجه شده و ناگریز از ترک محل حرکت سید محمد خاتمی شدند.
رفته رفته بر شدت ابراز احساسات اقشار مختلف حاضر در راهپیمایی افزوده شد و سید محمد خاتمی را ناگزیر ساخت تا در حالی که مسیر حرکت وی به دلیل ازدحام علاقمندان غیرقابل تردد شده بود، در حیاط ساختمانی در خیابان آزادی توقف کند، اما توقف یک ساعته سید محمد خاتمی هم نتوانست موجب پراکنده شدن مردم شود.

 
 
تعداد بازدید: ۳۰۴۲۲

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: در عین حفظ عزت و تمامیت ارضی ایران، به سوی ماجراجویی نرویم
۵ خرداد ۱۳۹۸
طرح مباحث ایران‌گرایی افراطی در مقابل اسلام‌گرایی امری انحرافی و مساله‌ساز است
۱ خرداد ۱۳۹۸
به جای سهمیه ۳۰ درصدی، زنان توانمند و شایسته را شناسایی و حمایت کنید
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,