درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۱۴ اسفند ۱۳۹۲
جلسه شورای عالی بنیاد باران برگزار شد

جلسه هیأت مدیره بنیاد آبادانی، رشد و آزادی ایران (باران) با حضور سید محمد خاتمی در محل این بنیاد برگزار شد.
در ابتدا آقای سید حسن رسولی، رئیس هیأت مدیره بنیاد، دستور کار جلسه را اعلام و با اشاره به هدف های شکل گیری بنیاد و ظرفیت های اساسنامه و ویژگی های دو دوره چهارساله سپری شده، جهت گیری های بنیاد باران را تشریح و نظر اعضاء حاضر را پیرامون اتخاذ رویکردهای جدید جویا شد.
در ادامه آقای جواد امام، مدیرعامل بنیاد از عزم جدی اعضاء هیأت مدیره و ارکان بنیاد در فعال تر شدن و تقویت بنیه اجتماعی فرهنگی و پژوهشی بنیاد خبر داد و با بیان ضرورت در اختیار داشتن یک رسانه فعال، گزارشی از روند اجرایی طی شده درمورد سایت بنیاد باران ارائه کرد.
سپس سید محمد خاتمی با تقدیر از تلاش های هیأت مدیره و مدیرعامل سابق، آقای رازانی، هیأت مدیره و ارکان بنیاد را به بررسی دقیق ظرفیت های اساس نامه توصیه نمود و خواستار آن شد که سرفصل هایی نظیر چند مرکز مطالعاتی که نهایتاً منجر به شکل گیری پژوهشکده شود و نیز آموزش و تحقیق در حوزه های مختلف اجتماعی هنری فرهنگی و دینی کانون توجه قرار گیرد.
در ادامه جلسه شورای عالی بنیاد به ریاست سید محمد خاتمی و با حضور جناب آقای دکتر محمدرضا عارف و اعضاء شورای عالی تشکیل شد. ابتدا آقای سید حسن رسولی گزارش عملکرد سال 1392 بنیاد را به اطلاع اعضاء رساند و فعال تر شدن بنیاد و مشارکت بیش از پیش اعضاء را در شکل گیری رویکردهای جدید خواستار شد.
آقای جواد امام نیز از تلاش های به عمل آمده در شکل گیری سایت و تلاش برای رفع مشکلات بنیاد مطالبی را بیان نموده، خواستار مساعدت همه ارکان بنیاد به منظور تحقق جهت گیری های جدید شد.
در جلسه مذکور بودجه سال 1393 بنیاد تصویب و گزارش مالی سال 1392 قرائت شد. گزارش بازرس قانونی نیز پس از استماع مورد تأیید شورای عالی قرار گرفت.
پس از پایان جلسه سید محمد خاتمی و محمد عارف در حضور اعضاء شورای عالی از سایت بنیاد باران رونمایی کردند.

 
 
تعداد بازدید: ۳۹۲۰۳

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱ مرداد ۱۳۹۸
گفت‌وگو یا فاجعه؟ سرمقاله گاردین به قلم سید محمد خاتمی
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
۲۲ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: به خاطر ایران باید فداکاری کنیم
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,