درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۱۵ شهريور ۱۳۹۲
شهید قدوسی عالمی بزرگوار و مجاهدی عظیم الشان و انسانی روشن‌بین و در اخلاق و ادب و مدیریت نمونه بود

همزمان با سالروز شهادت آیت الله قدوسی رضوان الله علیه، سید محمد خاتمی با حضور در بیت ایشان یاد و خاطره دادستان شهید انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشت و نسبت به همسر والا مقام و فرزندان و بستگان ایشان ادای احترام کرد.

دراین دیدار آقای خاتمی خطاب به همسر و خانواده این شهید، ضمن گرامیداشت یاد افتخار عالم اسلام و تشیع، مفسر قرآن و فیلسوف و متفکر عالیقدر، آیت الله علامه طباطبائی (قدس سره ) از جایگاه رفیع شهید آیت الله قدوسی تجلیل کرد و گفت:شهید قدوسی عالمی بزرگوار و مجاهدی عظیم الشان و انسانی روشن‌بین و در اخلاق و ادب و مدیریت نمونه بود و نقش این شهید در انقلاب اسلامی نقش ممتاز بود.

رئیس جمهور اسبق کشورمان با ادای احترام نسبت به همسر گرانقدر شهید قدوسی و فرزند علامه طباطبائی گفت:شما با بزرگواری و دریادلی همچنانکه در ایام حیات این شهید همراه با وفای ایشان بودید پس از شهادت هم از راه و روش او جدا نشدید و درد فراق آن عزیز و مشکلات را با شکیبائی تحمل کردید. رئیس بنیاد باران خاطر نشان کرد:با توجه به جایگاه و نقش شهید آیت الله قدوسی پیش و پس از انقلاب می بایست مراسم باشکوه بزرگداشت این بزرگوار باشیم که متاسفانه چنین نشد و از این بابت متاسفیم ؛گرچه همه وفاداران به اسلام و انقلاب و دوستداران ایران در قلب خود ایشان را گرامی می دارند.

سید محمد خاتمی در پایان از خداوند متعال خواست تا بردرجات ایشان بیفزاید و به بازماندگان ایشان و شاگردان و پیروان ایشان سلامتی و عزت عنایت فرماید.

 
 
تعداد بازدید: ۴۶۵۱۸

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: در عین حفظ عزت و تمامیت ارضی ایران، به سوی ماجراجویی نرویم
۵ خرداد ۱۳۹۸
طرح مباحث ایران‌گرایی افراطی در مقابل اسلام‌گرایی امری انحرافی و مساله‌ساز است
۱ خرداد ۱۳۹۸
به جای سهمیه ۳۰ درصدی، زنان توانمند و شایسته را شناسایی و حمایت کنید
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,