درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۳ تير ۱۳۹۲
باید در عین پافشاری برای مطالباتمان، دولت منتخب و ریاست آن را یاری کنیم

"اینک ماییم که باید در عین پافشاری برای مطالباتمان که از جمله در بیانات، مواضع و برنامه‌های جناب آقای دکتر روحانی به خوبی بیان شد، دولت و ریاست آن را یاری کنیم که بتواند این مسئولیت سنگین را ایفا کند. باشد که لطف حضرت حق یار گردد و مردمی که خواستار سربلندی و عزت و حرمت و برخورداری معقول هستند آنچه می ‌خواستند و وعده آن را شنیدند، در دولت تدبیر و امید به آن برسند ان شاءالله"

سید محمد خاتمی در پیامی به همایش بزرگداشت دکتر محمدرضا عارف، ایشان را بزرگواری از طایفه خوبان و نیکان خواند که فرهیختگی، اخلاق، خیرخواهی و درد آشنایی را در وجود خود گرد آورده است و در رقم خوردن این مرحله حساس سرنوشت نقش بارز داشت.
رئیس جمهوری سابق ایران تقدیر از دکتر محمد رضا عارف و حمایت از دکتر حسن روحانی را حمایت از شرف، عزت و خیرخواهی دانست

متن کامل این پیام در ادامه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

آفرینش روز و شب و پیاپی آمدن آنها که در کلام والای الهی آیتی بزرگ به شمار آمده است، نماد زندگی است که در صیروریت معنا می‌یابد، بلکه عین صیروریت است و آنچه ماندنی است روی خدای است و آنچه رو به او دارد و در نتیجه حرکتی دائم به سوی کمال مطلق است، تدبیر درست نیز تنظیم برنامه‌ای سنجیده برای هماهنگی با صیروریت و بهبود زندگی انسان که با مدد گرفتن از لطف باری تعالی است.
خدای را سپاسگذاریم که همت بالای این ملت توانست برگ تازه‌ای در کتاب سرنوشت این مرز و بوم رقم بزند و علیرغم تنگناها و محدودیت‌ها و دلخوری‌ها و ناامیدی‌ها بذر امید را در دل‌ها بارور کند و عزیز بزرگوار جناب آقای دکتر حسن روحانی را در مسند مسئولیت اداره کشور بنشاند و اینک ماییم که باید در عین پافشاری برای مطالباتمان که از جمله در بیانات، مواضع و برنامه‌های جناب آقای دکتر روحانی به خوبی بیان شد، دولت و ریاست آن را یاری کنیم که بتواند این مسئولیت سنگین را ایفا کند. باشد که لطف حضرت حق یار گردد و مردمی که خواستار سربلندی و عزت و حرمت و برخورداری معقول هستند آنچه می ‌خواستند و وعده آن را شنیدند، در دولت تدبیر و امید به آن برسند ان شاء الله.
در این میانه باید سپاسگذار بزرگواری از طایفه خوبان و نیکان جناب آقای دکتر عارف بود که فرهیختگی، اخلاق، خیرخواهی و درد آشنایی را در وجود خود گرد آورده است و در رقم خوردن این مرحله حساس سرنوشت نقش بارز داشت، تقدیر از عارف و حمایت از حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی تقدیر و حمایت از شرف ، عزت و خیرخواهی است.
میلاد باسعادت حضرت ولی الله الاعظم امام زمان (عج) را به همگان تبریک عرض می‌کنم.

سید محمد خاتمی
۳ تیر ۱۳۹۲
نیمه شعبان المعظم 1434

پیام سید محمد خاتمی را در این همایش محمدرضا تابش، نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی قرائت کرد.

 
 
تعداد بازدید: ۴۷۹۷۹

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: در عین حفظ عزت و تمامیت ارضی ایران، به سوی ماجراجویی نرویم
۵ خرداد ۱۳۹۸
طرح مباحث ایران‌گرایی افراطی در مقابل اسلام‌گرایی امری انحرافی و مساله‌ساز است
۱ خرداد ۱۳۹۸
به جای سهمیه ۳۰ درصدی، زنان توانمند و شایسته را شناسایی و حمایت کنید
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,