درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
  عکس از: علی اصغر خاکساری
 
 
  
۱ ارديبهشت ۱۳۹۲
دیدار با فرزند دکتر مهدی خزعلی

"بازداشت دکتر مهدی خزعلی که همواره وفاداری خود را به انقلاب و جمهوری اسلامی ابراز داشته و اگر انتقادی هم داشته برای بهبود اوضاع به نفع کشور و مردم بوده است؛ موجب تأسف است و امیدوارم که هر چه زودتر شاهد آزادی ایشان و دیگر عزیزان دربند باشیم. اعتصاب غذای ایشان بیشترین نگرانی را برای دوستان ایجاد کرده است، چرا که سلامتی و نشاط او که باید در خدمت کشور و مردم باشد از اهمیت برخوردار است.

محمد صالح خزعلی، فرزند دکتر مهدی خزعلی که ماه ها است در بازداشت به سر می برد در دیدار با سید محمد خاتمی گزارشی از وضعیت پدرش و نیز ادامه اعتصاب چند ماهه او ارائه کرد و نسبت به خطراتی که سلامت ایشان را تهدید می کند اظهار نگرانی کرد.
رئیس جمهوری سابق ایران همچنین در تماس تلفنی با همسر دکتر خزعلی ضمن استفسار از وضعیت ایشان و ابراز همدلی اظهار داشت که بازداشت ایشان که همواره وفاداری خود را به انقلاب و جمهوری اسلامی ابراز داشته و اگر انتقادی هم داشته برای بهبود اوضاع به نفع کشور و مردم بوده است موجب تأسف است و اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر شاهد آزادی ایشان و دیگر عزیزان دربند باشیم.
سید محمد خاتمی افزود اعتصاب غذای ایشان بیشترین نگرانی را برای دوستان ایجاد کرده است، چرا که سلامتی و نشاط او که باید در خدمت کشور و مردم باشد از اهمیت برخوردار است و ضمن درخواست از ایشان برای پایان دادن به اعتصاب غذا تقاضا کرد که پیام انبوهی از دوستان نگران سلامت دکتر خزعلی و علاقمندان به کشور و مردم را به ایشان برسانند.

 
 
تعداد بازدید: ۴۳۴۳۷

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۲۸ شهريور ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: نبودن نظارت و پاسخگویی، مشکلی است که باید حل کنیم
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: چرا اتهام سیاسی یا مطبوعاتی، جرم امنیتی تلقی می‌شود؟ چرا اخطار قانون اساسی داده نمی‌شود؟
۱ مرداد ۱۳۹۸
گفت‌وگو یا فاجعه؟ سرمقاله گاردین به قلم سید محمد خاتمی
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,