درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۱۲ فروردين ۱۳۹۲
پیام تسلیت درگذشت دکتر احمد صدر حاج سید جوادی

سید محمد خاتمی با صدور پیامی درگذشت بزرگ مرد ایمان و آزادگی و نجابت، دکتر احمد صدر حاج سید جوادی را به بیت مکرم حاج سید جوادی تسلیت گفت. متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای عبدالرضا صدر حاج سید جوادی
گرامی باد یاد و نام بزرگ مرد ایمان و آزادگی و نجابت، جناب آقای دکتر صدر حاج سید جوادی رحمت الله علیه که عمر پر برکت خود را در خدمت به خلق خدا و سربلندی ایران عزیز پربارتر کرد و از مؤمنان دلیری بود که در دوران ستم شاهی همواره به دفاع از آزادی و آزادگان برخاست و هزینه های آن را نیز با دلی گشاده پرداخت و با تکیه بر ایمان استوار و دانش و تجربه کارساز خود هیچ گاه حقیقت را فدای مصلحت های شخصی نکرد. و نیز پس از پیروزی انقلاب در کنار شخصیت والاقدر، حضرت آقای مهندس بازرگان -که روانش شاد باد- در خدمت به جمهوری اسلامی و پاسداشت حق و حرمت مردم بود. رویه ای که تا آخر عمر آن را ادامه داد.
مصیبت درگذشت این انسان شریف را به جناب عالی، بیت مکرم حاج سید جوادی و همه بستگان داغدار و دوستداران و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض می کنم و از درگاه حضرت باری تعالی برای آن فقید سعید آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسألت می کنم.
سید محمد خاتمی
۱۱ فروردین ۱۳۹۲

احمد صدر حاج سید جوادی، دانش آموخته حقوق و علوم سیاسی، از بنیانگذاران نهضت آزادی و نخستین وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران بود که روز یک شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ در سن ۹۶ سالگی به دلیل بیماری در بیمارستان آبان تهران درگذشت.
روحش شاد.

 
 
تعداد بازدید: ۴۰۷۵۹

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: در عین حفظ عزت و تمامیت ارضی ایران، به سوی ماجراجویی نرویم
۵ خرداد ۱۳۹۸
طرح مباحث ایران‌گرایی افراطی در مقابل اسلام‌گرایی امری انحرافی و مساله‌ساز است
۱ خرداد ۱۳۹۸
به جای سهمیه ۳۰ درصدی، زنان توانمند و شایسته را شناسایی و حمایت کنید
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,