درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، يكشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۱۲ فروردين ۱۳۹۲
پیام تسلیت درگذشت دکتر احمد صدر حاج سید جوادی

سید محمد خاتمی با صدور پیامی درگذشت بزرگ مرد ایمان و آزادگی و نجابت، دکتر احمد صدر حاج سید جوادی را به بیت مکرم حاج سید جوادی تسلیت گفت. متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای عبدالرضا صدر حاج سید جوادی
گرامی باد یاد و نام بزرگ مرد ایمان و آزادگی و نجابت، جناب آقای دکتر صدر حاج سید جوادی رحمت الله علیه که عمر پر برکت خود را در خدمت به خلق خدا و سربلندی ایران عزیز پربارتر کرد و از مؤمنان دلیری بود که در دوران ستم شاهی همواره به دفاع از آزادی و آزادگان برخاست و هزینه های آن را نیز با دلی گشاده پرداخت و با تکیه بر ایمان استوار و دانش و تجربه کارساز خود هیچ گاه حقیقت را فدای مصلحت های شخصی نکرد. و نیز پس از پیروزی انقلاب در کنار شخصیت والاقدر، حضرت آقای مهندس بازرگان -که روانش شاد باد- در خدمت به جمهوری اسلامی و پاسداشت حق و حرمت مردم بود. رویه ای که تا آخر عمر آن را ادامه داد.
مصیبت درگذشت این انسان شریف را به جناب عالی، بیت مکرم حاج سید جوادی و همه بستگان داغدار و دوستداران و ارادتمندان ایشان تسلیت عرض می کنم و از درگاه حضرت باری تعالی برای آن فقید سعید آمرزش و رحمت الهی و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسألت می کنم.
سید محمد خاتمی
۱۱ فروردین ۱۳۹۲

احمد صدر حاج سید جوادی، دانش آموخته حقوق و علوم سیاسی، از بنیانگذاران نهضت آزادی و نخستین وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران بود که روز یک شنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۲ در سن ۹۶ سالگی به دلیل بیماری در بیمارستان آبان تهران درگذشت.
روحش شاد.

 
 
تعداد بازدید: ۴۰۷۷۱

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: چرا اتهام سیاسی یا مطبوعاتی، جرم امنیتی تلقی می‌شود؟ چرا اخطار قانون اساسی داده نمی‌شود؟
۱ مرداد ۱۳۹۸
گفت‌وگو یا فاجعه؟ سرمقاله گاردین به قلم سید محمد خاتمی
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,