درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، يكشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۲۵ دى ۱۳۹۱
پیام تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج سید مسیح شاهچراغی

رئیس جمهوری سابق ایران رحلت عالم عامل و اخلاقی و معلم ادب و انصاف، حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید مسیح شاهچراغی را به مردم والامنش دامغان، بیت گرانقدر شاهچراغی و به وِیژه حضرت آیت الله حاج سید محمد شاهچراغی و حجت الاسلام والمسلمین حاج سید علی شاهچراغی تسلیت گفت.
متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
رحلت عالم عامل و اخلاقی و معلم ادب و انصاف، حضرت حجت الاسلام والمسلمین آقای حاج سید مسیح شاهچراغی ماتم بزرگی است برای همه اصحاب فضیلت و ادب و آنان که دین را سربلند و مردم را بزرگ می خواهند. این مرد بزرگ که عمر پربرکت خود را در راه اعتلاء دین خدا و هدایت بندگان او و خدمت به خلق سپری کرد دریادلی و شکیبایی مثال زدنی خود را در داغ سوزان عزیزش و عزیز ما شهید شاهچراغی ارجمند که مظهر ایمان، ادب و بینش روشن و اندیشه بلند بود نشان داد. گرچه همه شهیدان گلگون کفن را فرزندان خود می دانست.
من این مصیبت را به همه دردمندان روشن ضمیر به مردم شریف و والامنش دامغان و به همه دوستان و ارادتمندان آن عزیز و به بیت گرانقدر و پرافتخار شاهچراغی و همه بستگان داغدار، به ویژه به عالم وارسته و بزرگوار آیت الله حاج سید محمد شاهچراغی و فاضل اخلاقی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید علی آقا شاهچراغی تسلیت عرض می کنم و از درگاه حضرت حق برای آن فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی مسألت می کنم.
سید محمد خاتمی
25 دی ماه 1391

عالم و زاهد وارسته حجت الاسلام و المسلیمن حاج سید مسیح شاهچراغی از علمای برجسته شهرستان دامغان و پدر شهید سید حسن شاهچراغی نماینده مردم دامغان در دوره اول و دوم مجلس شورای اسلامی و سرپرست موسسه کیهان، عصر روز یک شنبه 24 دی ماه در سن 89 سالگی دار فانی را وداع گفت و به دیدار حضرت حق شتافت.

 
 
تعداد بازدید: ۴۰۶۷۲

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: چرا اتهام سیاسی یا مطبوعاتی، جرم امنیتی تلقی می‌شود؟ چرا اخطار قانون اساسی داده نمی‌شود؟
۱ مرداد ۱۳۹۸
گفت‌وگو یا فاجعه؟ سرمقاله گاردین به قلم سید محمد خاتمی
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,