درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، يكشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۲ آبان ۱۳۹۱
تسلیت درگذشت استاد احمد قابل

سید محمد خاتمی با صدور پیامی درگذشت عالم نواندیش، مؤمن و انسان دوست و پژوهشگر مبارز و دردآشنا، مرحوم احمد قابل را به همه دین باوران فضیلت دوست و آزادگان حقیقت جو و به همه دوستداران و ارادتمندان آن عزیز و بالاخص به خانواده محترم و داغدار قابل تسلیت گفت.
متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
عالم نو اندیش و دین شناس مؤمن و انسان دوست و پژوهشگر مبارز و دردآشنا، حضرت آقای احمد قابل – که رحمت خدا بر او باد – به دیدار معبود شتافت تا پاداش پاکی و نیکی و تلاش ارجمند فکری و عملی و نیز رنج ها و دشواری هایی که به خاطر خدا و برای خدمت به بندگان او تحمل کرد از منبع کرم و رحمت او دریافت دارد. و گوارا باد بر او این لطف و رحمت الهی.
من این مصیبت سنگین را به همه دین باوران فضیلت دوست و به همه آزادگان حقیقت جو و به همه دوستداران و ارادتمندان این عزیز، بخصوص به برادر دانشمند و والانگر و شکیبای او، حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای هادی قابل و به همسر گرانقدر، باوفا و مقاومش و به فرزندان خوب و گرامی اش و همه بستگان داغدار و بیت شریف قابل تسلیت عرض می کنم و برای آنان از پیشگاه حضرت پروردگار صبر و اجر و سلامتی و برای روان پاک آن فقید سعید آمرزش و رحمت الهی و علو درجات مسألت می کنم.
عاش سعیداً و مات سعیداً

سید محمد خاتمی
1 آبان 1391

مرحوم احمد قابل پس از یک دوره طولانی درمان و عمل جراحی در تهران و مشهد و در حالی که دوران نقاهت را پشت سر می گذاشت، با از پانزدهم مهرماه به دنبال وخامت حالش از منزل به بیمارستان قائم مشهد منتقل شد و نهایتاً پس از چند روز، ظهر روز دوشنبه اول آبان ماه در سن ۵۵ سالگی به ملکوت اعلی پیوست.
روحش شاد.

 
 
تعداد بازدید: ۳۸۳۹۶

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: چرا اتهام سیاسی یا مطبوعاتی، جرم امنیتی تلقی می‌شود؟ چرا اخطار قانون اساسی داده نمی‌شود؟
۱ مرداد ۱۳۹۸
گفت‌وگو یا فاجعه؟ سرمقاله گاردین به قلم سید محمد خاتمی
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,