درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، جمعه ۲۸ تير ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۱۲ مهر ۱۳۹۱
تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین کاظم شرفی

سید محمد خاتمی با صدور پیامی درگذشت مظهر پاکی و ایمان و صفا و نماد راستی و وفا، مرحوم کاظم شرفی را به مردم شریف و مؤمن یزد، دوستان و ارادتمندان آن فقید و همسر و فرزندان بزرگوار وی تسلیت گفت.
متن کامل این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خاندان شریف شرفی
عزیزی چشم از جهان بست که مظهر پاکی و ایمان و صفا و نماد راستی و وفا بود.
حجت الاسلام والمسلمین آقای شرفی – که رحمت خدا بر او باد- عمری را در کمال اخلاص و پاکی در جهت کسب رضایت حضرت حق و ارشاد مردم و خدمت به خلق سپری کرد و در حالی به دیدار معبود شتافت که هنوز می توانست از چشمه سار دانش و آگاهی و خیرخواهی خود دلهای مشتاق حقیقت و دوستداران اهل بیت را سیراب کند، ولی تقدیر حضرت حق این بود که در ماتم او عزادار شویم و در برابر تقدیر خداوند تسلیم هستیم.
من این مصیبت سنگین را به مردم شریف و مومن یزد و به همه ارادتمندان و دوستان این دوست دیرین خود و به بستگان عزادار بخصوص همسر با وفا و گرانقدر و فرزندان بزرگوار او تسلیت عرض می کنم و از درگاه حضرت احدیت برای این فقید سعید علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی طلب می کنم.

سید محمد خاتمی
۱۲ مهر ۱۳۹۱


مرحوم کاظم شرفی در سال ۱۳۱۸ در یزد چشم به جهان گشود. وی تحصیل علوم دینی را در مدرسه علمیه شفیعیه یزد آغاز کرد و سپس برای ادامه تحصیلات عازم قم شد و از محضر اساتید بزرگی همچون آیت الله فاضل لنکرانی و آیت الله مشکینی بهره برد.
وی پس از آن برای تبلیغ به یزد بازگشته، یکی از یاران صمیمی سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی (ره) بود. وی به مدت ۱۱ سال در دادسرای انقلاب یزد فعالیت داشت و در طول سال های دفاع مقدس در پشتیبانی از جبهه ها نقش درخورد توجهی ایفا نمود.
کاظم شرفی که برای مدتی مدیریت حوزه علمیه یزد را نیز بر عهده داشت، پس از تحمل یک دوره بیماری صبح روز دوازدهم مهرماه ۱۳۹۱ جان به جان آفرین تقدیم کرد.

 
 
تعداد بازدید: ۳۳۲۲۹

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: در عین حفظ عزت و تمامیت ارضی ایران، به سوی ماجراجویی نرویم
۵ خرداد ۱۳۹۸
طرح مباحث ایران‌گرایی افراطی در مقابل اسلام‌گرایی امری انحرافی و مساله‌ساز است
۱ خرداد ۱۳۹۸
به جای سهمیه ۳۰ درصدی، زنان توانمند و شایسته را شناسایی و حمایت کنید
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,