درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، يكشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
  عکس از: علی اصغر خاکساری
 
 
  
۱۸ بهمن ۱۳۹۰
درخواست سید محمد خاتمی از دکتر مهدی خزعلی برای شکستن اعتصاب غذای یک ماهه

سید محمد خاتمی در تماس تلفنی با خانواده دکتر مهدی خزعلی از آخرین وضعیت وی که قریب یک ماه است در اعتصاب غذا به سر می برد با خبر شده از فرزند ایشان درخواست کرد پیام وی را مبنی بر شکستن اعتصاب غذای یک ماهه که انتظار همه دلسوزان و کسانی است که به جناب آقای دکتر مهدی خزعلی و انقلاب و ایران دلبستگی دارند به گوش ایشان برساند.
رئیس جمهوری سابق ایران در گفت و گو با فرزند دکتر مهدی خزعلی ضمن اظهار تأسف فراوان از وضعیت دکتر مهدی خزعلی و صدور احکام بسیار سنگین برای ایشان در سی و چهارمین سالروز عروج برادر شهیدشان خاطر نشان کرد:
در حالی که انتظار می رفت در ایام دهه فجر که باید دل ها به هم نزدیک تر شود شاهد گشایش امور و بازتر شدن فضا، بخصوص برای کسانی باشیم که در دلبستگی آن ها به اسلام و انقلاب و ایران و مردم تردیدی نیست شاهد این برخوردها هستیم و امیدوارم هرچه زودتر این گشایش را ببینیم.
سید محمد خاتمی در ادامه افزود: چون من دسترسی به ایشان ندارم خواستم اگر میسر است از طریق شما یا همسر مکرمشان (که در موقع تماس به دادگاه دکتر مهدی خزعلی مراجعه کرده بودند) درخواست کنم که پیام مرا به گوش ایشان برسانید:
وجود عزیزانی چون ایشان گران بها است و حفظ آن لازم است. خواهشمند است دست از اعتصاب غذا بردارند و این، انتظار همه دلسوزان و کسانی است که به جناب آقای دکتر مهدی خزعلی و انقلاب و ایران دلبستگی دارند. با این امید که مسؤولان ذی ربط نیز به خواست های ایشان توجه کنند.
دکتر مهدی خزعلی، فرزند آیت الله خزعلی و مدیر انتشارات پزشکی حیان که از نوزدهم دی ماه ۹۰ در بازداشت و اعتصاب غذا به سر می برد، چند روز قبل (۱۶ بهمن ماه ۹۰) در دادگاه بدوی به ریاست قاضی پیرعباسی به ۱۴ سال حبس، ۱۰ سال تبعید و ۹۰ ضربه شلاق محکوم شده است.

 
 
تعداد بازدید: ۲۸۸۷۸

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱۵ مرداد ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: چرا اتهام سیاسی یا مطبوعاتی، جرم امنیتی تلقی می‌شود؟ چرا اخطار قانون اساسی داده نمی‌شود؟
۱ مرداد ۱۳۹۸
گفت‌وگو یا فاجعه؟ سرمقاله گاردین به قلم سید محمد خاتمی
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,