درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، دوشنبه ۳۱ تير ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۱۹ مهر ۱۳۹۰
تسلیت هفتمین روز درگذشت دلخراش آمنه زنگنه

سید محمد خاتمی در پاسخ به نامه جمعی از دختران دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مناسبت هفتمین روز درگذشت آمنه زنگنه تصریح کرد: عزیزی که با پشت کار و تحمل مشکلات مسیر دانش اندوزی و کمال را به امید آینده ای بهتر می پیمود و جامعه، چشم انتظار بهره گیری از وجود و دانش او بود از میان ما رفت و همه را داغدار کرد. طبیعی است که این داغ در جان بستگان گرانقدر و دوستان و همراهان و همکاران او سوزان تر است.
متن کامل پیام سید محمد خاتمی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
باز هم حادثه ای دلخراش و تابسوز و باز هم آمنه ای دیگر قربانی فاجعه ای که دست کم سهل انگاری کسانی که در برابر جان و مال و امنیت افراد مسؤولند در آن بی دخالت نیست.
آمنه زنگنه، فرزند شهید بزرگواری که در دفاع از انقلاب و برای سربلندی کشور سخاوتمندانه جان خود را تقدیم پیشگاه حضرت حق کرد در حادثه ای دل آزار جان عزیز خود را از دست داد.
عزیزی که با پشت کار و تحمل مشکلات مسیر دانش اندوزی و کمال را به امید آینده ای بهتر می پیمود و جامعه، چشم انتظار بهره گیری از وجود و دانش او بود از میان ما رفت و همه را داغدار کرد. طبیعی است که این داغ در جان بستگان گرانقدر و دوستان و همراهان و همکاران او سوزان تر است.
از خداوند منان برای آن فقیده سعیده آمرزش و رحمت و برای بازماندگان محترم شکیبایی و پاداش نیکو مسألت می کنیم و امیدواریم اگر قصور و تقصیری در بروز این فاجعه بوده است مسؤولان ذی ربط به وظیفه خود با جدیت عمل کنند.

سید محمد خاتمی
19 مهرماه 1390

آمنه زنگنه، دانشجوی 26 ساله کارشناسی ارشد پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر هفته گذشته به دلیل گازگرفتگی حاصل از استنشاق گاز متصاعد شده از اسیدی که برای نظافت لوله ها در حمام دانشگاه استفاده شده بود جان سپرد.

 
 
تعداد بازدید: ۲۵۵۴۳

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
۲۲ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: به خاطر ایران باید فداکاری کنیم
۱۵ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: در عین حفظ عزت و تمامیت ارضی ایران، به سوی ماجراجویی نرویم
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,