درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
 
 
  
۱۱ تير ۱۳۹۰
تسلیت درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد علی صدوقی

سید محمد خاتمی با صدور پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد علی صدوقی، امام جمعه پرهیزکار یزد و خدمتگزار فداکار اسلام و ایران و دوستدار مردم را به فرزند برومند وی جناب آقای محمد صدوقی تسلیت گفت. متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
عزیز والاقدر محمد آقای صدوقی عزیز!
‍پدر بزرگوارتان، عالم پرهیزکار و خدمتگزار فداکار اسلام و ایران و دوستدار مردم، حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج شیخ محمد علی صدوقی، در سالروز شهادت شهید محراب و همراه و هم راز حضرت امام و خدمتگزار فداکار و صدیق اسلام و مردم و انقلاب، آیت الله حاج شیخ محمد صدوقی قدس سره و نیز در سالروز رحلت بانوی فداکار و پرهیزکار، مادر ارجمندش به دیدار آنان شتافت و در جوار رحمت حق آرام گرفت.
در گذشت این عزیز بزرگوار فاجعه ای سنگین و خسارتی بزرگ بود که تنها عنایت ویژه حضرت حق می تواند آن را جبران کند. می دانم که دل پاک و جان تابناک شما نیز در این ماتم سخت آزرده است، اما انتظار این است که به لطف خدا تکیه کنید و از ایمان و توکل به حضرت حق تسلّی بجویید.
من این مصیبت را به شخص جناب عالی و به همسر همراه و مهربان و فاضل آن عزیز، به خواهران گرانقدرتان و به خواهران بزرگوار آن فقید سعید و همه بستگان داغدار و به عموم مردم شریف یزد که شاهد بزرگی ها، خدمات و خیرخواهی های آن عزیز بودند تسلیت عرض می کنم و از درگاه حضرت حق برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و برای بازماندگان معزز صبر و اجر و سلامتی و برای جناب عالی که از امیدهای ارزنده مایید توفیق روزافزون و پیشرفت چشم گیر در عرصه های علم و اخلاق و ادامه راه آن عزیز و مرام و کرم جدّ شهید و بزرگوارتان مسألت دارم.
سید محمد خاتمی
۱۱ تیرماه ۱۳۹۰


همچنین بیت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد علی صدوقی با صدور اطلاعیه مشترکی ضمن تسلیت این ضایعه به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم و مردم شریف و والاقدر استان یزد زمان برگزاری مراسم تشییع و ترحیم آن فقید سعید را اعلام نمودند. متن کامل این اطلاعیه در پی می آید:


بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

عالم وارسته و خدمتگزار امین اسلام و مردم، حضرت جحت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد علی صدوقی در سالروز شهادت والد بزرگوارش، یار و همراه حضرت امام آیت الله شهید محمد صدوقی رضوان الله علیه به دیدار معشوق و معبود شتافت و دل اصحاب فضیلت و دوستداران خود را آکنده از ماتم کرد.
ضمن عرض تسلیت به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم و مردم شریف و والاقدر استان یزد به استحضار عموم می رساند:

مراسم تشییع پیکر آن عزیز از ساعت ۸:۰۰ صبح روز یک شنبه دوازدهم تیرماه از مصلّی شهر یزد (مسجد ملااسماعیل) تا مسجد روضه محمدیه (حظیره) برگزار خواهد شد.

مجلس ترحیم آن فقید سعید صبح روز دوشنبه سیزدهم تیرماه از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۰:۰۰ صبح در مسجد روضه محمدیه یزد (حظیره) منعقد می شود.

مجلس بزرگداشت آن عالم پرهیزکار در تهران نیز روز چهاشنبه پانزدهم تیرماه از ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۰:۰۰ در مسجد نور واقع در میدان فاطمی برپا خواهد شد.

از خداوند منان برای آن فقید سعید و والا شهید و مادر غمخوار و فداکارشان علو درجات طلب می کنیم. حضور مؤمنان و مؤمنات و همه عزیزان ان شاء الله موجب خوشنودی روح آن عزیز خواهد بود.

محمد صدوقی ، سید محمد خاتمی

خانواده های: صدوقی، خاتمی، معزالدینی، مناقب، جعفری تبار، سادات اخوی، نجفی، هاشمیان، تابش، خلیلی، قضاوتی، توفیق، کرمانشاهی، ضیایی

 
 
تعداد بازدید: ۲۷۹۲۹

 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین خبرها
۱ مرداد ۱۳۹۸
گفت‌وگو یا فاجعه؟ سرمقاله گاردین به قلم سید محمد خاتمی
۲۹ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: تشکل‌های اجتماعی می‌توانند توقعات جامعه را تنظیم کنند
۲۲ تير ۱۳۹۸
سیدمحمد خاتمی: به خاطر ایران باید فداکاری کنیم
نمایش تمام خبر‌ها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,