درباره سایت  |  نقشه سایت  |  گزارش اشکال در سایت امروز، سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
RSS RSS چیست؟ 
 
 
    عکس از: ایمان میراب زاده
 
 
  
۱۵ مهر ۱۳۸۷ چاپ | ارسال
کنفرانس بین المللی دین در دنیای جدید
کنفرانس ”دین در دنیای جدید“ از ۲۲ تا ۲۴ مهر ماه، به میزبانی بنیاد گفت و گوی تمدن ها (ژنو) در تهران برگزار خواهد شد. این کنفرانس که با همکاری مرکز صلح و حقوق بشر اسلو به ریاست کِیِل مگنه بوندویک، نخست وزیر سابق نروژ برگزار خواهد شد، در ادامه کنفرانس تیرماه 1387 اسلو و نیز سه کارگاه تخصصی با موضوعات ”مذهب، دموکراسی و افراط گرایی“ و ”مذهب وسیاست“ برگزار می شود.
نشست تهران با حضور شخصیت های برجسته علمی و رهبران مذهبی و سیاسی از کشورهای فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، ایرلند، ایالات متحده ، مصر، سودان، مراکش، بوسنی و پاکستان تلاش خواهد کرد رابطه دین و سیاست و تأثیرات متقابل دین و سیاست برای کاهش تنش ها و اختلافات بین المللی را مطالعه و بررسی نموده، راهکارهای ایجاد بستر همکاری راهبردی میان اسلام و غرب را ارائه خواهد کرد. رابطه دین، جهانی شدن ، مدرنیته، مردم سالاری و نیز صلح و عدالت از دیگر موضوعات مورد بحث این کنفرانس خواهد بود.
کوفی عنان، دبیر کل سابق سازمان ملل متحد، رؤسای جمهوری سابق سوئیس، سریلانکا، ایرلند، پرتغال و نخست وزیران سابق نروژ، فرانسه، سودان و بوسنی و نیز فدریکو مایور، دبیرکل سابق یونسکو و رومانو پرودی رئیس سابق کمیسیون اروپا، از جمله میهمانان سیّد محمّد خاتمی، رئیس جمهوری سابق ایران خواهند بود.
 
 
تعداد بازدید: ۱۶۵۹۹۶ چاپ | ارسال
 
آرشیو
جستجو براساس تاریخ
 
تازه‌ترین رویدادها
۱ تير ۱۳۸۷
کارگروه بین المللی «اشتراک تجارب: زنان، مساوات و صلح»
۱۷ مرداد ۱۳۸۶
نامه به دبیرکل سازمان کنفرانس اسلامی در خصوص بحران عراق و هتک حرمت اماکن متبرکه
۱۷ مرداد ۱۳۸۶
نامه به دبیرکل اتحادیه عرب در ارتباط با بحران عراق و هتک حرمت اماکن متبرکه
نمایش تمام رویدادها »
  سید محمد خاتمی , رئیس جمهور, Mohammad khatami, khatami , khatami.ir, president , sayyid mohammad khatami,